Satanismus a čipování lidí

Satanismus a čipování lidí

Jeden ze sabatních návrhů 2020, který byl členy odhlsován, je také program čipování lidí/členů. Co odhlasování tohoto návrhu znamená v praxi a co všechno takový čip umí?

Jelikož návrh prošel, bude se muset každý člen očipovat?

Ne. Návrh nehovoří o nuceném čipování.

K čemu tedy návrh je?

Návrh umožňuje, aby se Satanova komunita zapojila do čipovacích programů a tuto agendu propagovala na svém webu a jiných platfromách.

Bez odhlasování se člen očipovat nemůže?

Určitě může. Ale Satanova komunita je postavená na tom, že podstatné programy/projekty a názory Komunity určují členové hlasování a nikoliv vedoucí Komunity. Program čipování nám přišel natolik podstatný, abychom názor na něj nechali projít sabatním hlasováním.

Kdybych měl/a zájem se očipovat, co bych tomu musel/a udělat?

Očipování provádí některé české salony, stejně jako lze sadu na čipování objednat přes internet. Při úspěšném odhlasování pravděpodobně pořídíme nástroje na Komunitní čipování. Očipování běžně stojí mezi 1000-2000 Kč.

Co takový čip všechno umí?

Čip může obsahovat určité množství informací. Čip umí číst jakékoliv NFC zařízení (mají ho například i android telefony a všechny bezkontaktní terminály). Na čipu lze mít zdravotní informace, vizitku, klíče k otevírání elektronických dveří, automatické přihlašování k vašim zařízením, nebo také bitcoin kód, pomocí němž můžete platit bitcoinovými (a jinými elektronickými) měnami. Více informací o užívání v ČR například ZDE.

Nemůže mě přes čip někdo sledovat?

Ne, dálkové sledování u čipů nefunguje – narozdíl od našich mobilních telefonů.

Nepatří čipování lidí spíš do nějaké futuristické totality?

Čipování lidí samo o sobě je technologie. Záleží, kdo ji využije – zda občanská společnost, nebo vlády. My jsme především pro občanské a tržní užití, které umožní předejít politickému zneužití.

Lze čip nějak vyndat?

Ano, proces vyjmutí je mnohem snadnější než proces aplikace. Zvládne ho i člověk sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.