Navržené sabatní návrhy 2020

Navržené sabatní návrhy 2020

Tento seznam vznikl dle Metodiky sabatního hlasování. Výsledné sabatní návrhy pocházely od 10 různých členů Komunity.

Hlasování začne večerem 19.dubna a skončí o půlnoci z 24.na 25.dubna.

2020/01: Navrhujeme, aby do Satanovy ústavy byla přijata pasáž ze slovenské Satanovy ústavy o EUJako Komunita bychom měli podpořit evropský projekt. Jen díky tomu máme možnost ovlivnit, jakou podobu evropský projekt (EU) bude mít. Neznamená to automaticky souhlasit s každým rozhodnutím Bruselu.
2020/02: Navrhujeme, aby do Satanovy ústavy byla přijata pasáž ze slovenské Satanovy ústavy o podpoře OSNOSN je světová organizace, která funguje na demokratickém základě a spojuje všechny státy světa. OSN a její smysl byl odhlasován už v Helpointovém bodu Zelené knihy, bod 9
2020/03: Navrhujeme, aby do Satanovy ústavy byla přijata pasáž ze slovenské ústavy o NadčlověkuNadčlověk bylo od počátku učením Satanovy komunity, jen nebylo nikde prakticky uvedeno a zakotveno.
2020/04: Navrhujeme, aby v Satanově komunitě byla upravena pasáž o kněžích a kněžkách.Stále odmítáme rozdělení na laiky a kněžstvo, ale potřebujeme v Ústavě odrazit existence image-makerů, které nazýváme velekněz a velekněžka.
2020/05: Navrhujeme, aby se Komunita přihlásila k Thoreauově občanskému a nenásilnému odporuKomunita nemá žádné oficiální přihlášení se k nenásilnému občanskému odporu. Je to však základem naší praxe a fungování.
2020/06: Navrhujeme, aby Satanova komunita a její členové začali používat následující charitativní aplikace: Ecosia, Freerice, Charity MileAplikace jsou v moderní době snadným způsobem, jak „zdarma“ pomoct druhým – světu nebo lidem.
2020/07: Požadujeme, aby vznikl státní úřad, kontrolující zda v českých náboženských organizacích nedochází k systematickému zneužívání lidí a porušování zákonů ČRKořen českého problému. Ministerstvo kultury registruje náboženské organizace, ale nemá orgán, který by následně kontroloval, zda stále dodržují všechna pravidla registrace.
2020/08: Požadujeme, aby byly vyšetřeny případy „náboženské izolace“ členů víryV mnoho organizacích, včetně Katolické církve, dochází k tomu, že jsou lidé přesvědčeni, aby žili v izolaci. Mladé dívky se nechávají na celé roky zavírat do tmavých místností a nesmí roky s nikým promluvit – pro spásu světa? Jde o jasný sektářský způsob, protivící se lidským právům.
2020/09: Navrhujeme, aby se Satanova komunita zapojila v rámci transhumanismu do projektu tělesných modifikací.Tělesné modifikace jsou tématem 21.století. Lidé si nejen mohou nechat udělat umělé „ztracené“ končetiny, ale také si v budoucnu nechat vylepšit samotné tělo. Jelikož materialistický a lidský pokrok je naším cílem, měli bychom se do lidských modifikací zapojit v rámci našeho učení Transhumanismu.
2020/10: Navrhujeme, aby se Satanova komunita oficiálně zapojila do programu čipování lidí.Již dnes existují cryptoanarchistické skupiny, které se nechávají čipovat. Čip může obsahovat tvojí vizitku, členskou kartu Satanovy komunity, občanku, lékařské záznamy nebo jiná data. Zároveň jde v paranoidních konspiracích křesťanů o „znamení Šelmy 666“.
2020/11: Navrhujeme, aby se Satanovakomunita zapojila do propagace krypto-měn (elektronických měn).Elektronické krypto-měny jsou jedním z významných nástrojů, jak v průběhu 21.století decentralizovat moc a kapitál. Jde o efektivní způsob, jak omezit vliv korporací na světový trh.
2020/12: Navrhujeme, aby Satanova komunita oficiálně vytvořila seznam „satanských mučedníků“ z různých oblastí lidského snažení.Od počátku Komunity bojujeme za různé osobnosti – Elžbětu Podlešnou, Dušana Dvořáka a další. Měli bychom tyto osobnosti volit demokraticky a ne jen na základě rozhodnutí vedoucích.
2020/13: Navrhujeme, aby se Satanova komunita oficiálně zastala rasového míšení a jeho genetické prospěšnosti.Rasismus je naším největším nepřítelem. Dle genetiků a přírodních věd je genetická rozmanitost největším základem bohatosti a rozmanitosti. Satanova komunita podporuje rozum a přírodní vědy. Míšení ras není ničím špatným. Mnoho lidí řekne, že rasisté nejsou, ale při myšlence míšení ras se jim „zvedá žaludek“. Nechceme mít polovičaté názory a ignorovat krypto-rasisty. Genetická bohatost lidstva je klíčem k materialistické spáse lidstva.
2020/14: Navrhujeme přesun spamovacích chatů na Discord místo FB.Jako komunita máme vlastní discord, který ale bohužel moc členů nevyužívá. Přesunutí všech méně důležitých chatů na tuto platformu by mohlo zvýšit počet členů, kteří ji používají. Nutno poznamenat, že by byla tato platforma pro komunitu a její potřeby daleko lepší, než je messenger od Facebooku, který používáme v současné době.
2020/15: Navrhujeme zavedení komunitního profesního adresářeŠlo by o vytvoření nějakého „profesního“ adresáře členů, kteří jsou ochotni ostatním členům poskytnou nějakou službu, pomoc, radu, ať už komerční nebo nekomerční. (Např. potřebuji elektrikáře, tak se podívám, jestli mezi námi nějaký není. Nebo chci začít chovat včely, tak se mrknu, jestli někdo není včela a neporadí mi… Což by do budoucna mohlo vést k částečně soběstačné komunitě.)
2020/16: Navrhujeme podpoření kreativního myšlení a pouličního umění (graffiti)Toto téma je vcelku obsáhlé, ale mohli bychom v rámci komunity udělat nějaký umělecký (graffitti) workshop, výstavu nebo cokoliv jiného umělecky laděného. Satan by pro nás nebyl už jen příroda, svoboda a člověk, ale také umění.
2020/17: Navrhujeme společné brigády kvůli výdělku pro KomunituKomunita dává drtivou většinu svých financí na chod, ale rádi bychom více podpořily charity. Pokud bychom udělali nějakou společnou brigádu, výtěžek by mohl být věnován na charitu nebo jako dar nějaké dobročinné organizaci.
2020/18: Navrhujeme, aby se uskutečnily orgie, jako jeden z tradičních způsobů uctívání Satana Sex je pro člověka naprosto přirozenou věcí, a nemá smysl ho jakkoliv stigmatizovat, dokud je se seouhlasem všech zůčastněných a v mezích zákona.
2020/19: Navrhujeme, aby Satanova komunita rozjela buď sama, nebo ve spolupráci s jinou organizací, plošný drogový harm-reduction programDrogy. V současné době stále velmi palčivé téma, bohužel do té míry, že o něm široká veřejnost, včetně skupiny, které se týká nejvíc – teenageři -, nic neví. Rozjeli bychom program, který by lidi učil fakty, nikoli propagandu, společně se safe use praktikami. Kdyby společnost Jirkovi celou dobu nelhala o účincích marihuany, možná by po jejím zkušení a zjištění, že se mu nic nestalo, nezkusil kokain.
2020/20: Navrhujeme oficiální podporu a spolupráci s programem Psycare ČPS. Psycare je projekt české psychadelické společnosti, který pomáhá lidem zvládat náročné psychadelické/drogové zážitky jako aktivní forma harm reduction. Psychadelika jsou základním kamenem pro mnohá náboženství, obzvláště pro satanismus, proto by bylo k věci tento projekt podpořit.
2020/21: Požadujeme odsvěcení hasičských vozůPetici o znesvěcení vysvěcenných hasičských vozů kotolickou církví a to z těchto důvodů a) Pokud má stát pocit že mají hasiči nedostatečnou výbavu, je potřeba hasičům výbavu dokoupit a nespoléhat se na kouzelné rituáli. b) sekulární stát nesmí privilegovat jedno náboženství nad druhým, pokud priviluguje katolickou církev nad ostatními je to kemr do tvaře svobody všech ostatních náboženstvích, to je nepřijatelné. proto by bylo fajn požadovat nápravu v těchto bodech: 1pořízení odpovídajícího vybavení pro hasiče, 2 znesvěcení specializovaných vozů a nebo rová příleřitost pro všechna náboženství i jejich větve pro poskytnutí ochrany h. vozů ve jménu jejich boha nebo jejich verze boha. O tomto bodě musí být demokraticky hlasováno na každých hasičských kasárnách.

Jedna odpověď

  1. biatlyhib napsal:

    is lasix a blood thinner PMID 34454324 Free PMC article

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.