Konopný kacíř Dušan Dvořák

Konopný kacíř Dušan Dvořák

Dušan Dvořák je něčím, co by moderní satanismus nejspíš nazval „světcem“. Ne proto, že by se (dle morálky křesťanů) držel puritánství, pokory a sebe-odříkání, ale proto, že se postavil státní moci a stal se v pravém slova smyslu „konopným kacířem“ (noviny ho nazývají „konopným Janem Husem“).


Dušan celý svůj život bojuje proti demagogii šířením informací a faktů o léčbě konopím. A boj za konopí skutečně je moderní formou boje o lidské svobody. I proto bylo toto téma členy Satanovy komunity odhlasováno už na Sabatu 2019.


Pravidelně píšeme Dušanovi dopisy, jelikož za léčení lidí skončil na 3 roky ve vězní. Odvolací soud ho nyní znovu poslal za mříže. V jakémkoliv ohledu je toto rozhodnutí čirým zlem a schválností. Soudkyně Šárka Dufková (hanba jí) Dušana popsala následovně: „Obžalovaný nedodržuje žádné normy, celá jeho činnost se tak dostává do bludného kruhu.“


Taková definice satanisty z pohledu omezeného člověka, že?


Chceme vás ujistit, že Dušan opravdu v bludném kruhu nežije. Jeho cesta naopak vede ke slávě. Obětoval vlastní svobodu pro každého z nás. A oběť skutečného člověka je jistě cennější, než spásné oběti imaginárních bohů a polobohů.


I kostel zasvěcený Dušanovi by měl větší smysl, než kostel Panny marie. A to jich je v naší republice desítky.


Zapoj se do boje za svobodu, protože o tom satanismus je. Napiš Dušanovi dopis do vězení (viz: https://satanovakomunita.cz/2020/01/podpor-konopneho-vezne/) a především SDÍLEJ tento příspěvek.


A nyní, na závěr všeho – Dušanovi píšeme od prosince a už jsme od něj dostali 3.dopis. Obdivujeme humor, se kterým dokáže psát o své tíživé situaci:


„Milí přátelé ze Satanovy komunity. Srdečně vás všechny zdravím z lázní Ministerstva spravedlnosti. Dostal jsem tříleté stipendium ke studiu o vývoji kanibalismu v Čechách a na Moravě + záruku masáží v lázních s ostrahou s vysokým stupněm zabezpečením. Prý mám talent a bude o mě řádně postaráno.

Chtěl bych vám všem poděkovat za nádherné a vtipné pohledy komentující trefně naši dobu konzumního protektorátu. Přeji vám všem hodně zdaru při šíření vašeho záměru. Jestli chcete, abych k tomu přispěl, pošlete mi hodně samolepek ( – jde o samolepky Satanizováno), posíým spousty dopisů a můžu být váš poštovní holub. Pěkné zdraví. D.“


Co na to říkáte? Pošleme mu samolepky? HELL YEAH! Ale můžeme udělat mnohem víc.
V prvé řadě můžeš tento příspěvek sdílet a mluvit se svými kamarády o Dušanovo případu. Nepodceňuj tak základní činnost jako hovor se svými přáteli a sdílení na facebooku.


Zadruhé se můžeš zapojit do konopného boje v rámci Satanovy komunity a pomoct s organizací protestu za Dušana.


Zatřetí můžeš Dušana a jeho organizaci pomoct přímo finančně – prostředky jdou na platby právníka, který se snaží Dušana dostat na svobodu.


A v neposledku – nevzdávej se! Neřekni si, že „to nemá cenu“. Že se „nic nezmění“. Že zrovna „nemáš čas nebo náladu“ něco sdílet. Pokud jsi dočetl až sem, tak očividně máš.

Sláva Satanovi a všem satanským hrdinům

Sláva Dušanovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.