Zelená nauka Satanovy komunity

Zelená nauka Satanovy komunity

1. Vývoj, ne stagnace

Věříme, že skutečné řešení ekologických a enviromentálních problémů spočívá ve vědeckém pokroku a nových technologiích, nikoliv stagnaci společnosti.

2. Zelené peníze

Věříme, že skutečné řešení ekologických a enviromentálních problémů není ohrožením ekonomiky, nýbrž naopak. Nové technologie a nová odvětví přispějou k našemu společenskému bohatství.

3. SHARING IS CARING

Věříme, že řešením mnohých budoucích lidských krizí je sdílení vědeckých patentů. Týká se to nejen technických objevů, ale také léků a plodin.

4. Příroda jsme MY

Věříme, že společnost bude nejdieálněji chráněná, když bude složená ze soběstačných komunit. Regionální zemědělství a domácí pěstování by se mělo stát běžnou normou, nikoliv výjimkou.

5. Křik z dola, řešení shora

Věříme, že se jako občané musíme pomocí veřejných akcí a happeningů zapojovat do veřejného diskurzu. Zároveň jsme však přesvědčeni, že řešením musí být legislativní změna na celostátní úrovni – nikoliv osamocená snaha jednotlivce.

6. Recyklace, nikoliv zákazy

Věříme, že zákazy plastů nejsou skutečným řešením problému. Tím je naopak důsledná recyklace na veřejné a celostátní úrovni. Zálohování lahví i dalších materiálů je potřebným krokem k zajištění koloběhu materiálů.

7. Divoká příroda je Satanova říše

Věříme, že by část naší přírody měla být zachována v divokém stavu. Jsme přesvědčeni, že je zapotřebí chránit existenci divokých druhů, které v naši končinách žijí.

8. Obnovitelné zdroje

Věříme, že v obnovitelných zdrojích je budoucnost energetiky. Jsme za okamžité ukončení doby uhelné, ale neodszujeme jadernou energii, která nám zajišťuje blahobyt a pokrok.

9. Zelená i modrá planeta

Věříme, že musí vzniknout celoplanetární Deklarace přírody, jejímž cílem bude ochrana velkých pralesů a oceánů. Jsme přesvědčeni, že OSN musí hrát větší roli v ochraně života na planetě Zemi a že není možné nadále nechat jednotlivé země drancovat důležité prvky světového ekosystému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Líbí se ti tento článek? Sdílej ho a zapoj se tím do procesu satanizace společnosti

Facebook
Instagram